Patelnia żeliwna

Patelnia żeliwna

brutto: 396.75 zł
netto: 322.56 zł

Patelnia żeliwna


Bardzo twarda patelnia gastronomiczna o doskonałych właściwościach przewodzenia ciepła. Właśnie sposób równomiernego rozłożenia ciepła w naczyniu to tajemnica żeliwa, która gwarantuje specyficzny smak, soczystość i aromat przyrządzanych dań. Te patelnie żeliwne doskonale nadają się do długiego smażenia w wysokiej temperaturze a grube dno patelni sprawia, że potrawy smażą się równo i nie przypalają się. Nawet długotrwałe  i mocne nagrzanie naczynia nie powoduje odkształcenia się jego powierzchni.  

Zalety:  
- dzięki wysokiej zawartości węgla i oksydowanej powierzchni są odporne na korozje.  
- uchwyt ze stali nierdzewnej (poza modelami odlewanymi w całości)  
- do wszystkich rodzajów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych; można je również używać w piekarniku, w piecu, na grillu lub otwartym ogniu.

www.sprzęt-gastronomiczny.pl , akcesoria barmańskie, wyposażenie sklepów Olsztyn ul. Składowa 3 Meble sklepowe, Wyposażenie gastronomii Olsztyn , www.zmywarki-gastronomiczne.pl - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - a-babiel.pl - Ostrołęka, mazowieckie, Warszawa - Płyn do zmywarki Sprzęt gastronomiczny, akcesoria kuchenne, wyposażenie sklepów, Serwisant-Gastronomiczny - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - www.a-babiel.pl - Ostroleka, Mazowieckie, Warszawa, www.sprzęt-gastronomiczny.pl
Sklep internetowy Shoper.pl